Ak ste milovníkom šiat zbystrite pozornosť, pretože vám predstavujeme univerzálne a jedinečné šaty z kolekcie Big Star, ktoré jednoducho musí mať doma každá žena, ktorá rada nosí šaty. Avšak po dámskych ružových šatách s kvetinovým vzorom NILDA siahnu určite aj niektoré z vás, ktoré šaty až tak neobľubujú, ale potrebujú mať aspoň nejaké vo svojom šatníku. Pýtate sa prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Dámske ružové šaty s kvetinovým vzorom NILDA sú univerzálny odevný kúsok, ktorý sa hodí každej žene a dá sa s čímkoľvek kombinovať.

šaty

Vzdušnosť materiálu šiat v kombinácií s dlhým rukávom umožňuje nosiť šaty v chladnejších aj horúcich letných dňoch a v kombinácií s koženou, džínsovou bundou, alebo elegantným svetrom ju využijete aj na jar a na jeseň. Ako sme už spomenuli vďaka jednoduchému a elegantnému strihu a jemnému kvetinovému vzoru sa zo šiat stáva nadčasová klasika, ktorú môžete kombinovať s čímkoľvek. Ak ste typ, ktorý rád nosí koženú bundu či džínsovú bundu alebo elegantný sveter, každá z vás si príde na svoje. Rovnako to platí aj s obuvou. Či už obľubujete lodičky na vysokom opätku, alebo ste viac pohodlnejší či športový typ, ktorý dáva prednosť teniskám, alebo inému druhu obuvi môže šaty NILDA skombinovať s hocičím, čo sa mu nachádza v jeho botníku.

objednávka online

Teraz máte jedinečnú príležitosť kúpiť tieto univerzálne must have šaty za perfektnú akciovú cenu 23 euro. Zásoby sú však ohraničené, preto sa poponáhľajte s nákupom. Šaty nájdete vo všetkých troch kamenných predajniach Big Star, alebo si ich môžete tiež objednať z Big Star e-shopu. Okrem toho na teba v Big Star čaká plno zliav a akcií, či už prídeš do kamennej predajne alebo tej internetovej. Tak neváhaj a využi nákup za bezkonkurenčné ceny a ešte k tomu si domov odnesieš aj množstvo darčekov. Nákup v Big Star sa naozaj oplatí.