Som s priateľom za chvíľku 5 rokov. Keď niekam spolu ideme na výlet autom, chce odo mňa peniaze za benzín. Väčšinou mu pošlem napríklad petikilo, pretože inak do mňa hurt hučí, aký je to drahý a že by som mu mohla niečo dať. Keď poviem, že mu teda pošlem peniaze, tak začne ironicky, že to mám nechať byť, že v pohode, že on je vlastne milionár a tak. Takže vlastne, keď mu nič nedám, je uradený, nebaví sa, má kecy a ešte tvrdí, že urazený nikdy nie je.

zena

No ja neviem teda. Prachy pošlem aby bol pokoj, ale rozhodla som sa, že už to robiť nebudem a radšej poviem, že s ním teda nikam na žiadny vylet nejdem, keď po mne chce peniaze ako nejaký taxikár. Ešte by som to pochopila, keby som chcela niekam voziť ja, ale keď ideme spolu niekam alebo keď s ním idem niekam, kam chce hlavne on, tak mi to príde celkom smiešny. Navyše za neho všade platím ja inak (s tým, že on má naozaj veľa a ja naozaj málo a nie je mu to blby), tak by mi prišlo normálne s ním jazdiť a nič za to neplatiť. Je to veľký šetrílek, mrští všetko čo muža. Nehovorím, že je zlý šetriť, ale toto mi príde už cez čiaru.

p

Na druhú stranu nad tým uvažujem tak, že keby ma mal predsa rád a mal trochu rozum, tak si poznámky podobného typu odpustí a nebude to takto stále dookola. Lenže my už sme spolu päť rokov a to je strašne dlhá doba a za tú dobu sa nič nezmenilo. Skôr naopak, pripadá mi, že je to čím ďalej horšie a čím ďalej, tým viac škudlí, kde sa dá. Celkom sa čudujem, že mu to nie je blbý, keď má taký vysoký príjem a v poslednej dobe ma to celkom udivuje. Neviem, kde som urobila chybu, ale v poslednom čase mi toto jeho správanie začína veľa vadiť a hovorím si, že by sa určite našiel niekto, kto takéto poznámky mať nebude a bude schopný za mňa niečo aj minúť. Ja toho platím veľa a on to vie a už ma nebaví mu to stále neustále dookola vysvetľovať…