Ako často muži navštevujú privát a využívajú erotické služby? Samozrejme to je rozdielne. Niekto privát nenavštívil vo svojom živote ani raz, iný muž sa stal pravidelným zákazníkom. A potom sú tu tí niekde medzi tým- čo tieto služby navštívili pri nej ak kej špeciálnej príležitosti.

Potom ale záleží aj od veku a vzťahov človeka. Ak je niekto mladý a v podstate nezadaný, zatiaľ bez rodiny a záväzkov, v podstate nie je pre neho problém užiť si vždy, keď to uzná za vhodné. A to so spoločníčkou podľa svojho výberu. Mladý človek v kondícii je navyše ešte plný testosterónu a libida. Na jednej strane návšteva privátu pre nich predstavuje aj niečo ako “cvičenie”, aby v prípade, ak nájdu svoju lásku, boli v posteli mužmi činu. Aby skrátka nazbierali skúsenosti, pričom spoločníčky v priváte im poskytujú možnosť okúsiť takmer všetko, čo sex a erotika so sebou prináša. Niektoré z týchto praktík už možno potom so svojou partnerkou ani nezažijú, nakoľko sa jej nemusia páčiť.

Erotika, nohavičky

V akom období majú muži na “to” najväčšiu chuť?

Prieskumy ukazujú, že údajne okolo tridsiateho roku života. Vtedy by malo byť ich libido na vrchole. Zároveň ide o vek, kedy už majú chuť skúsiť v sexe aj všeličo iné, respektíve skúsiť toho v sexuálnom živote čo najviac, no samozrejme v miere, ktorá im je príjemná. Zvlášť v tomto veku je chuť na sex vlastne bežnou súčasťou ich života, a keď niekto nemá partnerku, s ktorou by svoje túžby zdieľal, tak sa môže ľahko stať nie občasným, ale dokonca pravidelným návštevníkom privátu.

Sexi modelka

Najčastejšie ide o prípad, ak natrafí na spoločníčku, z ktorej službami a výkonmi bude spokojný a bude mu sympatická aj z ľudského hľadiska. Vie, že táto ho nabudúce nesklame a dopraje mu podobne vzrušujúci zážitok, ako naposledy. Takúto sex – workerku má preto takýto chlap tendenciu navštíviť ešte niekoľkokrát.

Služby aj pre lenivých

V dnešnej dobe nie každý záujemca o erotické služby chodí na privát. Mnohé spoločníčky ponúkajú totiž aj escort bratislava, vďaka čomu sa s nimi v našom hlavnom meste môžete stretnúť na ľubovoľnom, dohodnutom mieste. Napríklad aj v hoteli.