Tantra je umenie, ktorého korene siahajú až ďaleko do staroveku. Tantru využívali dávno pradávno, ako liečivú formu takmer v každom smere. Pre mnohých z vás tantra možno nie je nijako známa, ale pre viacerých z vás je tantra niečo, pričom sa vo svojich spomienkach spokojne usmejete. Tantra ponúka veľmi veľa možností a obzvlášť v sexuálnom spektre. Práve tí, ktorí ste tantru ešte nikdy neskúsili a nijako sa s ňou neoboznámili, je práve najvyšší čas, aby ste sa ponorili do tohto sveta energie a neutíchajúceho blaha.

sviežosť a vôňa

Je množstvo tantra salonov, ktoré ponúkajú viacero rôznych služieb v oblasti tantra masáži. Masážny tantra salón Tantra Diamond Bratislava je jedným z masážnych salónov, v ktorom však dostanete viac. U nás sa môžete spoľahnúť na príjemné a úplné prostredie, ktoré vonia čistotou a v ktorom si môžete v pokoji užívať ten najluxusnejší relax o akom sa vám možno ani nesníva. V našom salóne sa vám bude vami vybraná tantra masérka venovať práve takým spôsobom, aký si sami vyberiete. V našej ponuke tantra programov a teda v ponuke tantra masáži nájdete viacero spôsobov týchto masáží a je len na vás, čo si vyberiete.

čierna krásna

V našom salóne ponúkame aj párovú masáž a teda párovú tantra masáž, ktorá je určená pre páry. Nájdete tu však aj tantra masáže určené výhradne len pre mužov, ako je napríklad masáž lingamu. Jedná sa o masáž prostaty, pri ktorej majú muži možnosť dosiahnuť najvyšší vrchol blaha. V ponuke tantra programov však nájdete aj masáž pod názvom nuru. Nuru masáž je masáž, pri ktorej sa krásne a príťažlivé nahé telo tantra masérky bude kĺzať a dotýkať sa vášho tela, pomocou špeciálneho nuru masážneho oleja. Táto tantrická masáž a teda táto technika tantrickej masáže vás privedie do sexuálneho šialenstva. Nuru masáž v Bratislave si môžete užívať v salóne tantra Diamond v Bratislava kedykoľvek sa vám zachce a kedykoľvek potom tantra masážach zatúžite.