Čo je pre vás zmysel života? Pre niekoho to môže byť rodina a rodinné zázemie, pre niekoho zase kariéra. Keby som to mala popísať sama podľa seba, zmysel života pre mňa znamená rodina. Nad všetko milujem svoju dcérku a svojho partnera. Pojem rodina pre mňa znamená oveľa hlbšie puto, než si všetci myslíte. Rodina je základ všetkého. Pokiaľ niekto nemá rodinu, potom to nie je bohatý človek. Ja som veľmi šťastná, že svoju rodinu mám a je to pre mňa zmysel života.

s

Niekto sa naháňa za kariérou, peniazmi, ale myslím, že je to úplne zbytočné. Nehovorím, že peniaze nie sú dôležité, ale na to, aby som bola šťastná, potrebujem hlavne rodinu, ktorá ma vždy podrží nad vodou, keď ju potrebujem. Život bez rodiny pre mňa znamená podobnú situáciu, ako keby som nemala dušu. To je niečo skoro rovnaké. A práve preto, že viem, že niektorí nemajú to šťastie a nemajú rodinu, o ktorú by sa mohli oprieť a ja to šťastie mám, práve preto som taká šťastná. Rodina je zázemie, kde človek vyrastá a je spokojný. Nedokážem ani popísať, ako veľmi si svoju rodinu vážim a predstaviť si svoj život bez svojej rodiny už nedokážem. Tak dlho som si priala svoju dcéru, až prišla.

s

Také prianie som v hlave mala dlho, bolo to tak päť rokov. Ale splnilo sa a ja tomu zhora ďakujem, že mi splnil prianie. Dcérka mi každý deň robí iba radosť. Teraz už je jej rok a pol, hovorí, keď jej niečo hovorím, tak už mi väčšinou rozumie. Som rada, že mám takú úžasnú rodinu, ktorú by si plno ľudí prialo. A vám by som tiež priala, aby ste našli to, čo si prajete. Najdôležitejšie v tomto živote je, aby bol človek šťastný. A pokiaľ je šťastný, tak všetko ostatné potom ide samo. Som zvedavá, ako to bude, keď pôjde dcéra do škôlky. Ona totiž chce byť len so mnou, je to také malinké zlatíčko. Často spolu chodíme aj do herničky, kde už si našla hrozne veľa kamarátok a je tam spokojná.