Pýtate sa prečo sú naše nápojové prepravky https://www.schoellerallibert.com/sk/novinky/preo-s-nae-npojov-prepravky-budcnosou jedny z najlepších, a prečo sú také obľúbené? Odpoveď je jednoduchá. Je to vďaka našej skvelej tímovej práci. Spoločnosť Schoeller Allibert si nevyberá zamestnancov len podľa ich pracovnej úspešnosti, ale aj podľa srdca a hodnôt, ktoré naši zamestnanci majú. Preto vďaka našim skvelým tímom, ktoré odovzdávajú nie len skvelú prácu, ale dávajú do svojej práce aj kus seba a pretvárajú tak naše výrobky na tie najlepšie. Naši zákazníci to vedia, pretože aj s nimi je náš vzťah postavený nie len na profesionalite a pracovných vzťahoch, ale aj na vzájomnej dôvere a podpore a rovnakých hodnotách. Vážime si každého jedného zákazníka a vieme, že ten rovnako ako mi sa snaží prácu robiť svedomito a ponúkať pre svojich zákazníkov len to najlepšie.

prepravky

Aj preto sme zameraní prozákaznícky a snažíme sa, ak je to v našich možnostiach, vždy vyjsť nášmu zákazníkovi v ústrety a splniť jeho požiadavky. Naše výrobky sú nie len najvyššej kvality, ale každý náš výrobok má za sebou svoj príbeh, pretože bol vyrobený pre konkrétneho zákazníka. Aj vďaka našim zákazníkom a skvelým tímom naše výrobky dostali a stále dostávajú množstvo medzinárodných ocenení a umiestňujú sa na najvyšších priečkach v daných kategóriách. Schoeller Allibert je firma, ktorá je postavená na hodnotách, preto si neustále drží svoju kvalitu a zlepšuje svoje výrobky tak, aby boli čo najviac prínosné pre zákazníka.

prepravky

Okrem toho dbáme aj na ochranu prírody a naše okolie, preto sa spoločnosť snaží ekologizovať svoju výrobu, využívať druhotné suroviny a robiť všetko čo napomáha k znižovaniu odpadu a nevedie k znečisťovaniu prostredia. Ak chcete mať prepravku na nápoje so svojim vlastným príbehom, podľa vašich želaní a predstáv, neváhajte sa obrátiť na našich obchodných zástupcov, ktorí sú vám neustále k dispozícií. Radi si vypočujú vaše návrhy a želania, vedia vám dobre poradiť a spolu vytvoríte objednávku ideálnu pre vaše podnikanie. Vybrať si však môžete z našej stálej ponuky prepravky, ktoré sú vám ihneď dostupné. Prepravky nájdete v rôznych rozmeroch ako aj farebných prevedeniach. Na prepravky sa taktiež dá natlačiť vaše logo alebo názov vašej značky.