Na konci roka ľudia vždy bezhlavo nakupujú. Prebiehajú rôzne Black Friday alebo Cyber Monday výpredaje a vtedy sú obraty vo firmách neskutočne vysoké. Práve v tieto dni sa oplatí nakupovať všetko, čo potrebujete ale zároveň sa oplatí nakúpiť aj darčeky na Vianoce. Aj spoločnosť Schoeller Allibert má pre ľudí, ktorý prevádzkujú svoje sklady darček a ním je úplne nový rad systémových integrátorov, ktoré sú navrhnuté pre úspech vašej automatizovanej budúcnosti. Zaobstarajte si tento nový rad a doprajte si aj vy vzrušujúci darček na konci roka schoellerallibert.com.

Práca v sklade

V posledných rokoch sa bezpochyby rozvíja elektronické obchodovanie, ktoré je práve z pohodlia domova. Pandémia, ktorá bola na svete zvýšila internetové nákupy a ľudia si na to zvykli. Teraz to využívajú omnoho viac, ako nakupovanie priamo v obchode. Dodá im to pocit pohodlia, keď si doma v kľude môžu pozrieť produkty na webových stránkach a dôkladne si vybrať. V kamenných obchodoch sa musia ponáhľať a niekedy ani nemajú to, čo by daný zákazník potreboval.

Preto existuje veľké množstvo skladov, vďaka ktorým sa tovar doručí ku konečnému spotrebiteľovi. Zamestnanci v ňom skladujú tovar od výmyslu sveta a na to potrebujú aj rôzne prepravky, nech to majú pekne usporiadané. Zabezpečí im to prehľad vo veciach a ušetrí čas strávený hľadaním daného produktu, ktorý si zákazník objednal.

Podelené produkty v sklade

Nový rad SASI 4.0 sú vratné prepravné obaly, ktoré boli vedené na trh tento rok. Táto rada sa skladá z boxov a prepraviek rôznych výšok s rozmermi 650x450mm alebo 600x400mm. Sú pevné a majú vysokú nosnosť a to až 50kg, takže v nich môžete prepraviť čokoľvek. Základňa je zváraná a tak zaisťuje stabilitu a plynulý pohyb na valcoch. Ľahko sa s nimi narába a určite vám ušetria prácu a čas. Rohy na všetkých stranách sú zaoblené a tak zabezpečujú optimálny pohyb po dopravných pásov a zároveň tak zabránia poraneniu človeku, ktorý s nimi manipuluje.