Nohavice už nie sú výhradne mužskou súčasťou šatníka, ale úspešne sa implementovali aj do tých dámskych. Nosíme ich bežne a vôbec sa nezamýšľame nad tým, kedy sa prvýkrát dostali na trh a vďaka čomu sa stali také obľúbené. Rokmi sa menil ich štýl a strihy sme prispôsobovali potrebám a trendom.

Veľkí či malí, džínsy milujú všetci

Pre mužov sú džínsy neoddeliteľnou súčasťou ich odievania, lebo poskytujú komfort pri nosení a pohodlie, ktoré si vyžaduje náš životný štýl. S ohľadom na meniace sa módne trendy patria džínsy do kategórie, ktoré nikdy z módy nevyjdú a my ich vždy budeme nosiť na mnoho spôsobov. Muži si panske jeansy svoje oblečenie vyberajú podľa toho, či je pohodlné, ale väčšina už sleduje aj trendy, ktoré sa menia a snažia sa im prispôsobiť.

BIG STAR je spoľahlivý partner, ak si chcú muži vybrať nové džínsy, ponuka v ich eshope je naozaj bohatá čo sa týka štýlov, strihov, farebných prevedení či kvality materiálu. Najpopulárnejšie sú elastické látky, pretože ak sú z nich ušité takzvané slim-ky, budú pekne tvarovať postavu a nositeľovi nespôsobia nepohodlie. Elastické látky sú vo všeobecnosti obľúbené aj pri ostatných druhoch džínsov, ak si to ich strih vyžaduje.

Do šatníka muža by sa dali zaradiť aj jogger jeans, sú známe vysokým pásom a širšími nohavicami, ktoré sa smerom nadol zužujú a ukončené sú lemom, zvýrazňujúcim neformálnosť tohto modelu. Ostatné typy ako sú rovné alebo široké džínsy môžu pánov takisto osloviť, ponúkajú rovnaký komfort pri nosení a potešia hlavne pánov s väčšími konfekčnými veľkosťami.

Prepracovanie detailov je typické

Počas dňa sa aj muži potrebujú cítiť pohodlne, pohybovať sa voľne, byť oblečení podľa trendov, ale vhodne vzhľadom k postave a vykonávanej činnosti. S džínsami sa však dá doladiť takmer každý druh ostatného oblečenia, športový, elegantnejší či praktický, s tričkom, košeľou, pulóvrom alebo mikinou dosiahneme žiadaný efekt a dodržíme práve letiace módne trendy. Džínsy pre mužov sú v ponuke v tmavých či svetlejších odtieňoch modrej farby, vypratý efekt či bielené nohavice si užívajú mladšie ročníky, čierna a tmavomodrá farba zoštíhľujú siluetu postavy a vyzerajú elegantne.