Chcete svojho priateľa prekvapiť a potešiť? To sa dá urobiť niekoľkými rôznymi spôsobmi. Záleží na tom, čo má váš priateľ rád a čomu dáva prednosť. Napríklad môj priateľ má hrozne veľmi rád romantiku so svetelným závesom, rovnako ako ja – takže sme obaja takzvane „na jednej vlne“. Hrozne si rozumieme a to nie iba po sexuálnej stránke, ale hlavne ako partneri. Každý problém, čo máme, spolu riešime a snažíme sa ho vyriešiť tak, aby sme boli spokojní obaja. A to je to, čo sa v dnešnej dobe veľmi „nenosí“. Ale späť na prekvapenie. Tu som vám spísala a vypichla niekoľko tipov, ako priateľovi urobiť radosť. Snáď sa vám budú páčiť.

s

Vami urobená torta – poznáte nejakého chlapa, ktorý nemá rád sladké? Ja teda nie. A môj partner obzvlášť miluje sladkosti. A urobiť, alebo upiecť mu zdravú tortu, ktorá zároveň bude aj chutiť, je predsa super nápad, alebo nie? Ja som si vymyslela takú vlastnú tortu, ktorá je nepečená, rýchla a zvládne ju úplne každý. Potrebujete iba cukor, maslo, sušienky, broskyne v plechovke a tri plnotučné tvarohy. Začnete tým, že si roztlačíte sušienky s maslom (môžete na to použiť aj mixér, ak chcete, ja som si ním pomohla).

s

Až to budete mať hotové, tak na dno formičky dáte práve tie rozdrobené sušienky s maslom (vytvorí vám to akoby také “cestíčko”), potom navrch dáte nakrájané kúsky broskýň, ďalej rozotrite na tie broskyne ten biely krém (chutí to ako lipánok, alebo pribiňáčik) a potom zase broskyne a ďalší krém. Keď to bude hotové, tak to je všetko. Potom stačí naša „torta“ už len dať do chladničky a on stuhne. Môžem vám povedať, že som si tento recept vymyslela sama a je to úplne jednoduchá torta, ktorú ani nemusíte piecť, čo je výhoda a napríklad pre návštevy ju môžete urobiť, je to úplne ideálne. Taká torta poteší a bude chutiť podľa mňa úplne každému, kto má aspoň trochu rád sladké. Môj priateľ túto tortu takmer zjedol aj s tou formičkou.