Zábradlie je súčasť nehnuteľnosti, ktorá môže byť bežnou, nenápadnou súčasťou domu či bytu, ale tiež dokáže pôsobiť ako moderný prvok. Moderným zábradlím môžete zaujať aj ľudí okolo vás. A to veľmi jednoducho. Sklenené zábradlie je možnosť, ako vytvoriť zo svojej nehnuteľnosti luxusný dom. Sklenené zábradlie je veľkým hitom tohto roka. Sklo je všeobecne považované v modernej architektúre za luxusný, čistý materiál, ktorý vám dokáže vykúzliť moderný vzhľad. V prípade zábradlia to nie je ináč. Dvoj a viac podlažné domy majú veľkú dominantu práve v interiérovom schodisku.

sklenené zábradlie

Každé schodisko je potrebné zabezpečiť aj zábradlím. Pokiaľ hľadáte nielen bezpečné, ale taktiež dizajnové zábradlia na schodisko, sklenené zábradlie je túto sezónu veľký hit. V prvom rade vás určite zaujíma bezpečnosť. Sklo používané na výrobu zábradlia je tvrdené a nehrozí rozbitie ako v prípade krehkého skla. Takisto je veľmi jednoduchá aj údržba. Na sklenené zábradlie vám pomôže obyčajná handrička na sklo. Sklenené zábradlie môže byť samostatne stojace s ukotvením do podlahy alebo v kombinácii s nerezom. Nerezová konštrukcia vyplnená sklenenými plochami.

sklenené zábradlie

Design skleneného zábradlia záleží už iba na vás. Sklenené zábradlie Lmmont sa mimoriadne hodí aj to exteriérového prostredia. Najmä veľké terasy vyzerajú so skleneným zábradlím luxusne. Skleneného zábradlia sa však nemusíte báť ani na menších balkónoch. Byty či domy so skleneným zábradlím budú nepriehľadnuteľné. Ak chcete mať zo zábradlia vo svojej domácnosti dominantu, sklenené zábradlie je určite tou najlepšou voľbou. Sklenené zábradlie na mieru môže mať v dnešnej dobe už každý. A to vďaka spoločnosti lmmont.sk, ktorá vám pomôže s poradenstvom a predajom kvalitného skleneného zábradlia. Zmodernizujte aj vy svoju domácnosť vďaka sklenenému zábradliu ešte dnes.