Chceli by ste na vlastnej koži zistiť, čo všetko ponúka Tantra Diamond tantrická masáž? Ak ste dostatočne zvedaví a máte možnosť na ňu zájsť, môžete sa ľahko presvedčiť o tom, čo sa o tantre píše. Písaný text vám síce nikdy nevynahradí vlastnú skúsenosť, ale mohol by pre vás byť vhodným vodítkom.

tantrická masáž

Komunikácia s masérkou – viete, že pre niektorých mužov je vysloveným potešením osloviť masérku, porozprávať sa s ňou a požiadať ju o láskavosť, aby sa venovala jeho telu? Pokiaľ patríte medzi otvorených jedincov so srdcom na dlani, budete mať výhodu, pretože otvorenosť a bezprostrednosť sú vždy vlastnosti, ktoré zapôsobia na každé dievča, nielen na profesionálne masérky. Komunikatívni muži si ľahko zaistia, aby im dievča poskytlo rozkoš a vyhovelo im v ich tajných prianiach, aj keď sa vyslovene nejedná o sexuálne služby a klasický sex.

erotické masáže

Vyhľadávanie erotogénnych zón – tantrická masáž dokáže prekvapiť aj toho, kto sa o sebe domnieva, že pri sexe a masturbácii už objavil všetky svoje zákutia na tele, ktoré sú vhodným elementom na prežívanie rozkoše. Erotogénne zóny však niekedy bývajú skryté aj tam, kde by ste to neočakávali. Mohli by sme tu uviesť dva príklady. Prvým z nich sú chodidlá, je na nich mnoho citlivých nervových vlákien a jemným dráždením chodidiel, najmä v oblasti päty, je možné docieliť aj veľmi slastné pocity, ktoré potom zlepšia samotnú masáž a orgastické vyvrcholenie. Druhým príkladom je stred pupku, tadiaľto prúdi veľa energie a ak si ho necháte dráždiť, môžete za krátky čas aj vyvrcholiť.

Antistres – na tantru dochádzajú niektorí ľudia aj kvôli potlačeniu vplyvu stresu. Ten nás v súčasnej dobe sužuje až príliš a ak máte k dispozícii vhodný antistres, potom s ním môžete aj ľahko zatočiť. Najsilnejším antistresom je okrem milovania s vhodnou (milujúcou) partnerkou aj masáž. S tou tantrickou to pôjde pomerne dobre, pretože sa pri nej môžete maximálne uvoľniť.