Tantra Bratislava a celkovo masáže sexuálneho charakteru neustále naberajú na svojej popularite. Niežeby v minulosti neboli populárne a vyhľadávané, práve naopak. Boli veľmi žiadané, avšak boli akousi výsadou len vysoko postavených ľudí, prípadne tých, ktorým,,samotný boh zveril tajomstvo umenia´´ prevedenia tantrických masáží. V súčasnosti sú tieto masáže skôr odsudzované širokou verejnosť, avšak stále sa nájdu ľudia, ktorí nehľadiac na reči okolia radi navštevujú tantrické salóny a nechávajú sa obšťastňovať krásnymi masérkami. O tantrickej masáži by sme mohli povedať, že je to masáž zapadajúca do akejsi vyššej úrovne.

žena

Nejedná sa teda o hocijakú, klasickú masáž poskytovanú na každom rohu. Tantrická masáž je o umení intímneho dotyku a na rozdiel od obyčajných masáží sa venuje aj stimulácii intímnych partií. Taktiež sa vyznačuje neobvyklou spiritualitou, ktorú rozhodne nemáte možnosť zažiť každý deň v rámci svojho bežného života. Rovnako sa nezameriava len na starostlivosť o telo. V dnešnej modernej dobe je veľmi populárne starať sa predovšetkým o svoj zovňajšok – ženy si potrpia na dokonalý make-up, vlasy, oblečenie a telo, muži hlavne na svoje telo. Nikto sa akosi už neobracia na svoje vnútro, nestará sa o svoje vnútorné zdravie a dušu.

žena

Práve na to slúžia tantrické masáže, aby pomohli človeku opätovne vstúpiť do seba a objavoval svoju hlbšiu podstatu. Tantra celkovo vychádza zo starodávnej tradície a nesie v sebe posolstvo, ktoré sa tantrické salóny snažia aktívne odovzdávať ďalej svojim klientom, prostredníctvom masérov. Tantrická masáž nie je len erotická masáž zameraná na uvoľnenie celého vnútra i vonkajška, ale predovšetkým ide o lásku, harmóniu a obojstrannú dôveru. To všetko prostredníctvom dotykov a odovzdávania a prijímania drahocennej energie. Je to umenie dotyku.