Možno ste sa už zamýšľali nad tým, ako môžete zmodernizovať svoju nehnuteľnosť. Niekedy nepotrebujeme veľkú rekonštrukciu na to, aby náš dom či byt vyzerali luxusnejšie a modernejšie. Jednou z možností je aj aplikácia moderného zábradlia. V exteriéri dokáže zábradlie vykúzliť modernejší dojem a dokáže zmeniť celkový vzhľad vašej nehnuteľnosti. Zábradlie dokáže urobiť veľké divy však aj v interiéri. Schodisko a najmä moderný typ schodiska v otvorenom interiéri si zaslúži aj adekvátne zábradlie. Aké zábradlie zvoliť, aby sme nepokazili dojem z modernej nehnuteľnosti? Odpoveď je jednoznačná. Sklenené zábradlie.

sklenené zábradlie

Prečo práve sklenené zábradlie? Zábradlie zo skla je spojením dávky luxusu a preto sa používa takmer v každom interiéri. Sklo dosahuje nadčasový moderný dizajn, ktorý vám presvetlí interiér. Väčšinu ľudí v spojitosti so sklom na zábradlí napadne ako prvé bezpečnosť. Zábradlie si predsa dávame práve kvôli bezpečnostnej funkcii. Nie je potom riziko, že sklo sa ľahko rozbije? Pri skle používanom na zábradlie, ako na schodisko tak aj balkóny, nehrozí riziko rozbitia. Sklo je tvrdené a hrubé a ani pri kopnutí sa vám sklo neroztriešti na malé kúsky. V prípade, že sa rozhodnete pre sklenené zábradlie neváhajte kontaktovať spoločnosť lmmont.sk. Lmmont.sk vám zabezpečí nielen poradenstvo v oblasti skleneného zábradlia, ale takisto montáž.

sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie na balkón je veľmi moderné aj v kombinácii s nerezovou konštrukciou. Sklenené zábradlie môže byť vyrobené z hliníkového materiálu s povrchovou úpravou čo zabezpečí, že vaše zábradlie bude zvládať aj náročné vonkajšie podmienky. Takisto si môžete zvoliť samonosné sklenené zábradlie, ktoré je uchytené vo fasáde a dlažbe čím je takisto zaistená dokonalá bezpečnosť. Pre cenovú ponuku nerezového zábradlia neváhajte kontaktovať spoločnosť lmmont.sk.